DijiPanda Panel Nedir?

DijiPanda Panel, dijipanda.com sitesinin alt ürünüdür. DijiPanda müşterilerine satış sonrası destek için kurulmuş bir platformdur. Standart hizmetlerin yer aldığı ve online ödeme sistemi ile desteklenmiş bir e-ticaret sitesidir.

GÜVENLİK

DijiPanda Panel’de HTTPS bağlantısı Positive SSL ile korunmaktadır. Positive SSL özelliğini site sayfası altındaki Positive SSL görseline tıklayarak görüntüleyip inceleyebilirsiniz.

ÖDEME

Ödemeleriniz banka Havale/EFT’si veya İyzico güvencesi ile yapılmaktadır(ödeme aşamasında istenirse BKM Ekspress ile ödeme yapılabilmektedir). İyzico sistemi üzerinden kredi kartına taksit imkanı sunulmaktadır.

ETBİS

Sitemiz Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’ne(ETBİS) kayıtlıdır. Site sayfası altındaki QR kodu telefonunuzla taratarak yada üzerine tıklayarak eticaret.gov.tr sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

DESTEK

Ortaya koyduğumuz çalışmalarımıza güveniyoruz ve hizmetlerimizin arkasında duruyoruz. Paketlerde belirtilen koşullara göre müşterilerimize destekte bulunuyoruz.

SSS

Hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için cevap aradığınız/arayabileceğiniz soruları “Sıkça Sorulan Sorular” bağlantısında cevapladık. Eğer aklınızdaki sorunun yanıtını bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sözleşmeler

Gerek site kullanımı için gerekse satın alınan hizmet için sözleşmeleri bir yerde topladık. Sayfa altındaki “Tüm Sözleşmeler” bağlantısından ulaşabilirsiniz kolayca ulaşabilirsiniz.