Beyaz Fon Ürün Çekimi

Kategoriler:

Çekimini yaptırmak istediğiniz ürününüz için detaylı bilgiyi Hesabım >> Destek menüsünden bizlere iletiniz. Ürününüz kaç parçadan oluşmakta, boyutları(ölçüleri) nedir ve kutu çekimi de yapılacak mı gibi soruları cevaplar şekilde olması doğru fiyatlandırma açısında önem arz etmektedir. Eksik aktarılan bilgi neticesinde yapılan fiyatlandırmayı iptal etme hakkı saklıdır.

Evet. Çekim sonrası görsel işlemden geçirilerek, pazar yerleri için transparan arka plan ve beyaz arka plan olacak şekilde ayarlanarak teslim edilir.

Görsel tasarlanması ayrıca fiyatlandırılır. Bunun için “Amazon Listeleme Görsel Düzenleme” hizmetini satın alabilirsiniz.

Hepsi olmamak ile birlikte aralarından kullanabileceğiniz bir miktarda seçilerek .JPG formatında istenildiği takdirde teslim edilebilir.

Çekimler hem RAW hem JPG formatında olacak şekilde yapılır. İşlem(yada kısmen işlem) gördükten sonra genellikle PNG veya JPG formatında kayıt edilir ve bu şekilde teslim edilir.

Belirtilen paket fiyatı tek parça ürün için geçerlidir. Çok parçalı ürünler için lütfen iletişime geçiniz ve teklif alınız.

Ürün boyutu çekim için ihtiyaç duyulabilecek ekipman miktarında ve çeşitliliğinde farklılık gösterebileceği için fiyatta değişikliğe sebep olabilmektedir.

Genellikle kullanmakta olduğumuz temalar ücretsiz versiyonlar olup üzerinde geliştirmeler yapılmaktadır. Ancak müşterinin talebi üzerine kendi belirlemiş olduğu temayı tema ücretini karşılamak kaydıyla kurulumunu yapmaktayız.

Ürün Boyutu

Küçük (0cm-40cm), Orta(40cm-60cm), Büyük (60cm-100cm)

Ambalaj/Kutu Seçeneği

Kutu Çekimi Yapılsın, Kutu Çekimi Yapılmasın