Prodüksiyon

Beyaz Fon Ürün Çekimi

Çok parçalı ürünler için lütfen “Hesabım >> Destek Talepleri” menüsünden bizlere ulaşınız.

Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Beyaz Fon Ürün Çekimi

Ürün boyutu çekim için ihtiyaç duyulabilecek ekipman miktarında ve çeşitliliğinde farklılık gösterebileceği için fiyatta değişikliğe sebep olabilmektedir.

Evet. Çekim sonrası görsel işlemden geçirilerek, pazar yerleri için transparan arka plan ve beyaz arka plan olacak şekilde ayarlanarak teslim edilir.

Görsel tasarlanması ayrıca fiyatlandırılır. Bunun için “Amazon Listeleme Görsel Düzenleme” hizmetini satın alabilirsiniz.

Hepsi olmamak ile birlikte aralarından kullanabileceğiniz bir miktarda seçilerek .JPG formatında istenildiği takdirde teslim edilebilir.

Çekimler hem RAW hem JPG formatında olacak şekilde yapılır. İşlem(yada kısmen işlem) gördükten sonra genellikle PNG veya JPG formatında kayıt edilir ve bu şekilde teslim edilir.

Belirtilen paket fiyatı tek parça ürün için geçerlidir. Çok parçalı ürünler için lütfen iletişime geçiniz ve teklif alınız.

Genellikle kullanmakta olduğumuz temalar ücretsiz versiyonlar olup üzerinde geliştirmeler yapılmaktadır. Ancak müşterinin talebi üzerine kendi belirlemiş olduğu temayı tema ücretini karşılamak kaydıyla kurulumunu yapmaktayız.

Ek bilgi

Ürün Boyutu

Küçük (0cm-40cm), Orta(40cm-60cm), Büyük (60cm-100cm)

Ambalaj/Kutu Seçeneği

Kutu Çekimi Yapılsın, Kutu Çekimi Yapılmasın