Tasarım

Amazon Listeleme Görsel Tasarımı

Amazon’daki ürünlerinizi müşterilerinize detaylı şekilde görseller ile anlatmanızı sağlayan profesyonel tasarım çalışmasıdır. Hizmet ayrıntıları için lütfen detayları okuyunuz.

Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
Stok kodu: Yok Kategoriler:

Amazon’daki ürünlerinizi müşterilerinize detaylı şekilde görseller ile anlatmanızı sağlayan profesyonel tasarım çalışmasıdır. Hizmet ayrıntıları için lütfen detayları okuyunuz.

Demo Çalışmalar

Baştan Sona Çözüm Aşamaları

Baştan sona hizmet için lütfen iletişime geçiniz!

Hizmet Detaylı Açıklaması

Hayır, ürün görselleri sizin tarafınızdan tasarımcıya teslim edilir. Eğer ürününüze ait fotoğraflama işlemi mevcut değilse bunun için ayrıca hizmetimiz de ayrıca vardır. Bunu satın alabilirsiniz.

Görseller JPEG ve PSD(veya TIFF) olarak iki ayrı fotmatta teslim edilmektedir. PSD(veya TIFF) formatı sayesinde dilerseniz daha sonradan görsele müdahale edebilirsiniz.

Tasarımcı Amazon için genellikle 1500px * 1500px çözünürlüğünde çalışmaktadır, ancak çalışma aşamasında bu değişiklik gösterebilir. Eğer görselleriniz bu çözünürlük için çok küçük ise kaliteli bir iş çıkmaması söz konusu olabilir. Ayrıca cep telefonu ile çekilen görsellerde genellikle beyaz ayarı, ışık dengesi gibi konular ürünün yansıtılmasında sorunla oluşturabilecektir. Bu sebeple fotoğraflama işlemi tarafınızda yapılacaksa dahi mümkünse RAW formatında olması fotoğrafa müdahale konusunda kolaylık sağlayacaktır.

Sizin için öncelikle ticari kullanımı ücretsiz olan kaynakları araştırırız. Yardımcı olmak için çözüm yolu bulmaya çalışırız.

Markanıza özel Logo hizmeti ayrı bir pakettir. Bunun için ilgili paketi inceleyiniz. Görsellerde kullanılacak Logolar tasarımcıya teslim etmelisiniz.

Belirtilen fiyat ana görsel dahil toplam 7 adet görsel içindir.

Tasarımcının görsellerde kullanacağı materyaller müşteri tarafından teslim edilmesi ya da belirlenmesi konusunda yardımcı olunması durumunda teslim süresi dolaylı olarak düşeceği gibi 5-7 gün arasında teslim yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti temelli olarak çalışmaktadır. Fotoğraf çekimi dahil ise süre 15 güne kadar uzaya bilmektedir.

Eğer varyasyonlarınız için tamamen farklı tasarım isterseniz ayrı bir listeleme olarak değerlendirilir. Ancak aynı tasarıma farklı görsellerin yerleştirilmesi ise sipariş oluştururken varyasyon adedini seçerek fiyatı görüntüleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Varyasyon Durumu

Varyasyon Yok, +1 Varyasyon, +2 Varyasyon, +3 Varyasyon, +4 Varyasyon, +5 Varyasyon, Sadece Varyasyon