Dijital Medya

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi satışa çıkaracağınız anahtar teslim sistemdir. Ürünlerinizi ilana koyup kolaylıkla satış yapabileceğiniz. Tamamen size ait bir E-Ticaret sistemidir.

Tek sefer ödeme yapılır. Yıllık ödeme yoktur.

Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
Kategoriler:

Açıklama

eticaret-paketi-standart-aa
eticaret-paketi-standart-011
eticaret-paketi-standart-022
eticaret-paketi-standart-033
eticaret-paketi-standart-044
eticaret-paketi-standart-b1
eticaret-paketi-standart-c1

Bilgi: “Standart Hizmet” olarak belirtilen özellikler kurulum aşamasında belirtilmesi gerekir. Kullanılması planlanmayan özellikler sistemin performansını etkilememesi için kurulumu yapılmayabilir yada özellikler aktif edilmeyebilir.

Satın alacağınız bu paket ile sitenizin kurulumu, 4 aylık destek hizmeti tarafımızdan karşılanmaktadır. Yani size düşen e-ticaret sitenizin alan adı(domain) kaydınızı yapmak ve sitenizin kurulacağı hosting paketini satın almak.

*Hosting paketinin size ait olması ve asıl yöneticisinin siz olmanız gerekir ki böylelikle sitenin tamamen size ait olduğu netleşen bir konu olsun. Alt yapı sağlayıcısının(hosting firmasının) site sahibi olarak sizi bilmesi ve site üzerindeki tam yetkilinin siz olduğunuzu bilinmesi önem arz etmektedir.

Hayır. Belirtilen fiyat üzerinden sitenizi teslim alırsınız. Yıllık bir ödeme yoktur. Destek hizmeti 4 aylık süre bitimine müteakip sitenin tam yetkisi size devredilir. Bakım ve güncellemeler artık sizin yönetiminizde olur. Destek Hizmeti süresince kullanacağınız panel farkında olmadan site ayarlarını değiştirmemeniz için kısmen kısıtlı olabilmesi söz konusudur.

İnternet dünyasındaki dükkanınızı hayata geçirmek için mümkün olan en kısa sürede teslim etmek istiyoruz, bu süre standart prosedürde 15-20 günü geçmemektedir.

Sizlere sisteme alışma aşamasından mümkün olan en iyi desteği vermek için istekli olduğumuzu göstereceğiz. Gerekirse uzak bağlantı ile bilgisayarınıza bağlanıp birlikte sisteme ürün giriş yapma yada diğer özelliklerin nasıl kullanıldığını öğretmek için birebir yardımcı olacağız.

Bunun için 1-2-3-4-6 aylık “WordPress Destek Paketi” paketimiz mevcuttur. Bunu satın almanız halinde destek süresini uzatmış olacaksınız.

Bir siteyi tamamen sıfırdan yazmak kaldır ki söz konusu olan bir e-ticaret alt yapısı, bu fiyatlara yazılması mümkün değildir. Kullandığımız alt yapı dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden WordPress üzerine kurulmaktadır. Sürekli güncellenerek gelişen teknolojilere uyum sağlamaktadır.

Genellikle kullanmakta olduğumuz temalar ücretsiz versiyonlar olup üzerinde geliştirmeler yapılmaktadır. Ancak müşterinin talebi üzerine kendi belirlemiş olduğu temayı tema ücretini karşılamak kaydıyla kurulumunu yapmaktayız.