13 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

 • Amazon Listeleme Görsel Tasarımı

  Amazon’daki ürünlerinizi müşterilerinize detaylı şekilde görseller ile anlatmanızı sağlayan profesyonel tasarım çalışmasıdır. Hizmet ayrıntıları için lütfen detayları okuyunuz.

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Amazon A+ Content(İçerik) Görsel Tasarımı

  Amazon’daki ürünlerinizi müşterilerinize detaylı şekilde görseller ile anlatmanızı sağlayan profesyonel “A+Content” tasarım çalışmasıdır. Hizmet ayrıntıları için lütfen detayları okuyunuz.

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • WordPress Destek Paketi

  WordPress üzerine kurulu e-ticaret yada kurumsal firma siteleri için destek paketidir. Sizin yerinize sitenizin güncelleme ve yedekleme işlemlerini biz takip ediyoruz.

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Woocommerce Özellik Kazandırma Paketi

  Woocommerce alt yapısına ile kurulmuş e-ticaret sitenize eklenti gerektirmeden özellik kazandırabileceğiniz kodlama paketidir. Fonksiyon dosyanıza yada snippets eklentinize bu kodları ekleyip kolay bir şekilde sitenize bu özellikleri kazandırabilirsiniz. Sitenize kazandırmak istediğiniz özellikleri seçerek paket içeriğini oluşturabilirsiniz. Böylelikle sitenize ekonomik yoldan … Devamı

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Logo Tasarımı

  Firmanızı/markanızı simgeleyecek özgün logotype yada amblem olarak çalışılabilen grafik tasarımıdır. Özellikle baskı öncelikli olmak üzere dijital ortamda da firmanızı/markanızı yansıtacak profesyonel bir hizmettir.

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Ürün Ambalaj Tasarımı

  Bu fiyata neler dahil? Bu hizmet için belirtilen fiyat dış kutusu üzerindeki grafik tasarımını kapsayacak şekilde teslim fiyatıdır. Benim ürünün üzerindeki tasarıma da ihtiyacım var, bu fiyata dahil mi? Hayır bu durumda yönetici ile irtibat kurmanız halinde size gerekli fiyatlandırmayı … Devamı

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Fiyatlandırma tasarım çalışması için yapılmıştır. Baskı işlerini de bizim tarafımızdan yapılmasını isterseniz, teklif formu üzerinden bildiriniz.

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Katalog Tasarımı

  Kapak Tasarımı Ön-Arka Kapak Dahil, Ön-Arka Kapak Hariç İç Sayfa Sayısı 8 İç Sayfa, 16 İç Sayfa, 24 İç Sayfa, 32 İç Sayfa

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!
 • Menü Tasarımı

  Menü Tasarımı

  Tek kırım A4 için tasarım başlangıç fiyatıdır. Yani A3 sayfanın ortadan ikiye katlanması ile oluşan 4 adet A4 sayfası. Varyasyon: 1 kapak + 3 sayfalık tasarım hizmetidir. Varyasyon: 1 Kapak + 7 Sayfalık tasarım hizmetidir.

  Fiyatı Görmek İçin Giriş Yapın!